.

.

Xiaomi Akıllı Ev Otomasyon Mijia Sıcaklık Nem Sensörü zigbee domotica domotique (kullanmak için Xiaomi Gateway ile eşleşmesi Gerekir)

Xiaomi Akıllı Ev Otomasyon Mijia Sıcaklık Nem Sensörü zigbee domotica domotique (kullanmak için Xiaomi Gateway ile eşleşmesi Gerekir)

₺ 12.99

Malların miktarı
Emre için Kİ

-28.99/piece orijinal Xiaomi Akıllı Ev Mijia Akıllı Sıcaklık Nem Sensörü Akıllı Gerçek zamanlı Monitör (Xiaomi Kapısı yönlü kullanımı ile uyumlu olmalıdır) NOT : Xiaomi Şirketi göre, beri 2016/11, " Mi " logo of " Xiaomi Kablosuz Anahtarı "/" Xiaomi multi-fonksiyonel ağ geçidi "/" Xiaomi Kapı pencere sensörü "/" Xiaomi Insan vücudu sensörü "/" Xiaomi Sıcaklık Nem Sensörü "/"Xiaomi Akıllı Zigbee Soket "yeni değişiklik sembol " Mijia " () resmen, ama önce gibi fonksiyonlar aynıdır.notlar : Bu öğe Xiaomi kullanmak çok fonksiyonlu ağ geçidi eşleşmelidirana Özellikleri : bu gerçek zamanlı sıcaklık ve nem durumu tespit o olacak otomatik alarm sıcaklık ve nem olduğunu anormal ise sen tarafından kolay kontrol sıcaklık ve nem değişikliği tarihsel kayıtlara göre veri görüntüleme APP kontrolü : kullanmak Daha uygun sıcaklık ölçüm doğruluğu-0.3 ~ 0.3 'C nem ölçüm doğruluğu-3 ~ 3% alt pil ILE (CR1632), 2 yıl değiştirmek zorunda değilsinizgerçek zamanlı algılama sıcaklık ve nem.akıllı Unicom kapalı sıcaklık ve nem geliştirmek.bağlamak için üç adım, kullanımı basit.reddetti kurutulmuş.reddetme sıcakkoymak macun, kurulumu kolay.dolap nem biraz yardımcı.akıllı etkileşim kapalı sıcaklık ve nem artırmak için. Sevkiyat hakkında1. 24 Hours içinde Nakliye.2.TRANSIT ZAMANıtaşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays. Transit süreleri değişebilir, özellikle tatil sezonunda.3. eğer koruma süresi içinde sevk almadıysanız, lütfen bize ulaşın. biz size iade veya tekrar göndereceğiz. Görüşleri hakkında1. Biz yüksek mükemmellik standartlarını korumak ve % 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz!2. Feedback çok önemlidir.
3. Biz hemen bizimle temasa geçmeniziÖNCEbize nötr veya negatif geribildirim vermek, böylece bizimle temasa geçmenizi rica.
4. if bırakınnegatif geribildirim önce bizimle irtibata, biz size satış sonrası sevice vazgeçmek hesap verecek, teşekkürler

Temel Özellikleri

Meclis'in Devlet:
Ready-to- Go
Gyro:
N/A
Model Numarası:
Temperature / Humidity Sensor
Marka Adı:
XIAOMI
Maksimum Hız:
N/A
kontrol Kanallar:
2 Kanallar
ölçek:
N/A
Birindeki katılımlar