.

.

Rocketek usb 3.0 çoklu hafıza kart okuyucu adaptörü için kart okuyucu mikro SD/TF microsd okuyucular dizüstü bilgisayar

Rocketek usb 3.0 çoklu hafıza kart okuyucu adaptörü için kart okuyucu mikro SD/TF microsd okuyucular dizüstü bilgisayar

₺ 3.98
₺ 4.98

Malların miktarı
Emre için Kİ

Ürün Açıklaması Renk :   Siyah  ROCKETEK®-Kolay Hayatınızı Olmadan Gecikme Rocketek® RT-CR3 A 11 in 1 Super Speed USB 3.0 kart okuyucu baz Kolay taşınabilirlik tasarım, bir ile yap-Kart Kapak, bu mümkün mağaza kartları içinde bellek kart okuyucu, ve kartları kaybetme hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu kolayca eklemek bir USB 3.0 çoklu-yuvası kart okuyucu/yazıcı için USB 3.0 etkin sistemi. , Rocketek USB 3.0 SD/Mikro USB kart okuyucu için büyük bir seçenek olduğunu arayan herkes için kolay bir yol eklemek destek için kullanılan en yaygın depolama medya türleri ortak dijital kameralar, MP3 oyuncular, ve cep telefonları, vb.
Özellikleri  
-2 yuvaları : SD/MMC + Mikro SD/T-Flash 
-LED göstergesi çalışma durumu için 
-Build Kart Kapak 
Kart Uyumluluk  
-SD yuvası : SDXC/UHS-I SD/SDHC/SD/Extreme SD/Extreme III SD/Ultra II SD/ MMC (mini SD/mini SDHC/RS-MMC/HS RS MMC bir adaptör gerekebilir) 
-Mikro SD (TF) yuvası : Mikro SDXC/Mikro SDHC/Micro SD 
Sistem Gereksinimleri  
* Windows 8, 7, Vista, XP 
* Mac OS 9 ve üstü 
* Linux : Modern çekirdek 2.x ve 3.x tabanlı dağılımları ile USB Yığın depolama desteği 
* Android uyumluluk cihaz tarafından değişir ve sınırlı olduğunu cihazlar koşu 4.0 ve daha sonra cihazlar için destek ile USB yığın Depolama.
1.2 Medya Yuvaları-SD/MMC + Mikro SD. Destek SDXC kadar 2 TB, SDHC, SD, MMC, RS-MMC, Mikro SDXC, mikro SD, Micro SDHC Kart, ve UHS-I Kartları. 2. yap-Kart Kapak Tasarım : Bu izin mağaza kartları içinde bellek kart okuyucu, ve kartları kaybetme hakkında endişelenmenize gerek yok. 3. tak ve çalıştır; Sıcak takas; USB güç (harici güç veya pil); supper speed USB 3.0 ve 2.0 ile geriye dönük uyumlu/1.1. 4. otomatik algılama hafıza kartı; Destek SDXC kadar 2 TB, SD V3.0, UHS-I standart, son Mikro SDXC ve MMC 4.4. 5. LED durum göstergesi bağlı olduğunda devam, yanıp sönen zaman veri aktarımı. -4.48/piece

Temel Özellikleri

montaj:
Dış
kart Yuvaları:
Tüm / 1 Multi in 1
arayüz:
USB
paket:
Evet
tip:
MMC Kart,SD kart,Mikro SD,TF kartı
Marka Adı:
Rocketek
Model Numarası:
RT-CR3
installation:
internal
Describle:
sd card usb adaptor
Color:
Black
cover:
with cover
portable:
easy to carry
usb:
usb stick
High speed:
up to 5Gbps
Birindeki katılımlar