.

.

Evrensel Araba Manyetik Telefon Standı Tutucu Için LG G6 Q6 K4 K7 K8 K10 2017 G5 V20 V30 Hava Firar dağı Kavrama Döndür Braketi Destek

Evrensel Araba Manyetik Telefon Standı Tutucu Için LG G6 Q6 K4 K7 K8 K10 2017 G5 V20 V30 Hava Firar dağı Kavrama Döndür Braketi Destek

₺ 2.74
₺ 4.22

Malların miktarı
Emre için Kİ

  araç Telefonu Tutucu Hava Firar Dağı Manyetik Standı Evrensel Braket Güçlü 360 ° Esnek Döndür Destek
-AÇıKLAMA- [GÜÇLÜ MANYETIK DAĞı] : bu Hava firar evrensel smartphone manyetik araç montaj tutucu 10 kez daha kolay olduğunu herhangi bir diğer daha kullanmak nedeniyle basit ve tamamlayıcı manyetik araç montaj tutucu tasarım. bir sağlam kauçuk tabanı vardır ve güçlü bir manyetik kafa tutan için akıllı telefonlar. bu Evrensel manyetik atraksiyon tutucu yoğun bir kuvvet üretir yapacak herhangi bir smartphone. Android Için dahil, Apple, Microsoft Için Blackberry ve cihazlar için.
[YÜKSEK KALITE VE KOMPAKT] : tutucu alüminyum alaşım yapılmış kaliteli. The araç montaj küçük olduğunu ve kaydetmek aracınız için yerden. The takviyeli çift ölçekli pençe ile mükemmel bir uyum izin hemen hemen her hava havalandırma. The kauçuk dış kavrama artırmak ve aracınızın hava havalandırma tutmak çiziksiz. kaldırmak kolay, Telefon araç montaj kolayca saklanabilir zamanlarında bir eldiven kutusu olmayan kullanımı.
[HIÇBIR GÜÇLÜK MONTAJ] : manyetik tasarım anlamına gelir, hiçbir beşikler, parantez, kelepçeler veya jel ve yapışkan kalıntı. çirkin ortadan kaldırır özellikleri çoğu araç bağlar. (NOT : Metal plakalar kablosuz şarj yetenekleri ile müdahale edecek. metal sayfa çıkarın önce kullanarak bir kablosuz şarj) tüm uyumlu. The manyetik dağı pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğunu olduğunu mükemmel montaj için uygun olduğunu ve herhangi bir yerinde smartphone tutan.
[YAYGıN UYUMLU] : TÜM akıllı telefonlar ile uyumlu, Apple gibi, Microsoft VB Blackberry ve diğer cihazlar için, Samsung galaxy Için dahil s8, galaxy s8 için kenar, galaxy s7 için, galaxy s7 için kenar, galaxy s6 için kenar, galaxy s6 için kenar artı, i Phone için SE, i Phone 6 s için, i Phone 6 için artı, i Phone 7 için, i Phone 7 için artı, HUAWEI P9, HUAWEI P9 artı, HUAWEI P10, HUAWEI P10 artı. hiçbir Zararları Cihazlar.
-İPUÇLARı MÜŞTERILERINE-
1. Rus Arkadaşlar Bize Tam Adı Bırakın Lütfen (ilk isim, orta adı ve soyadı) nedeniyle Rus Politikası. teşekkür ederim!
2. Biz izleme hizmeti ile sipariş gemi olacak, sipariş olarak diğerleri daha hızlı onu alacak.
3. When paket size varmak değil önce kalan zaman sona erdi, bu uzatmak için bize sorabilirsiniz.
4. kullanın Lütfen mesaj kutusu veya ticaret müdürü bize ulaşın herhangi bir sorun için, biz 48 saat içinde size cevap verecektir.

Temel Özellikleri

Model Numarası:
Car Phone Holder
Şarj Cihazı:
Hayır
Spiker Has:
Hayır
Marka Adı:
AXBETY
uyumlu Marka:
Evrensel
kullanım:
Araba
Manyetik:
Evet
malzeme:
Peynir Yapımı Araçlar
Feature 1:
Universal Car Mount GPS/Calling Display Assistant Anytime
Feature 2:
Perfect Stand Holder To Free Your Hand While Driving
Style:
Universal phone stand
Material:
ABS,PVC,PC,Silicone
Use for:
All Devices Between 3.5 - 7 inch
Suitable:
For LG G6 Q6 K4 K8 K10 2017 G5 V20 V30
Car Holder:
Yes
Bicycle Holder:
No
Birindeki katılımlar