.

.

7 renk Led Işık Ultrasonik Taşınabilir Yüz Cilt Cihaz Terapi Foton Gençleştirme Modu RGB Güzellik Enstrüman ABD/AB Fiş

7 renk Led Işık Ultrasonik Taşınabilir Yüz Cilt Cihaz Terapi Foton Gençleştirme Modu RGB Güzellik Enstrüman ABD/AB Fiş

₺ 17.41
₺ 21.76

Malların miktarı
Emre için Kİ

7 renk Led Işık Ultrasonik Taşınabilir Yüz Cilt Cihaz Terapi Foton Gençleştirme Modu RGB Güzellik Enstrüman Özellikleri :
Etkili kombinasyonu ışık enerji ve ısı enerjisi ve iletim deri altı doku, melanin tarafından absorbe ve kılcal, kollajen doku, öncül altında zarar vermeden normal cilt doku, cilt üzerinde nazik doku, hiçbir travma, güvenli tedavi, Soğutma ve soğuk gerekmez içinde daub cilt jel cilde doğrudan olabilir, gibi özü, uçucu yağ, krem kozmetik, etkisi daha iyi olacak! zararsız olduğunu ve hızlı.
Artan cep membran 'ın oksijen ve su derinden ölçmek için, cep daha fazla oksijen absorbe yapabilirsiniz.
Basit ekipman operasyon gerektiren hiçbir profesyonel eğitim, Uzun uygulama yaşam, istikrarlı performans, uzun sürekli çalışma süresi.
Müşteriler makyaj uygulamak hemen sonra tedavi, Güçlü aydınlatma enerji, yoğun penetrasyon, kısa zaman.
Herhangi bir cilt için uygulanabilir özellikleri, Düşük tedavi maliyetleri (foton veya lazer yöntemleri ile karşılaştırıldığında).
Basit onarım ve tedavi çevre için hiçbir özel gereksinimleri, Küçük hacimli, taşımak için uygun.
LED Işık : benimseyerek özel güçlü darbe ışık dolum teknolojisi, hiçbir hasar öncül olabilir normal cilt doku gümrükleme yüz her türlü pigment ve damar yamalar, aynı zamanda kollajen hiperplazi teşvik, cilt elastikiyetini geri, kırışıklıkları azaltmak, gözenek azaltmak, Bütünün ascent yapmak yüz cilt, regain sağlık gençlik.
Prensibi kullanarak renkli geniş spektrum ışık, ışık farklı ışık dalga boyları molekülleri enerji, serbest belirli çok sonra bant ışık pozlama, cilt hücrelerinin hızla onarım ve cilt hücrelerinin yenilenmesini geliştirmek, aynı zamanda kollajen ve elastik lif yeniden yapılanma teşvik, pigment partikülleri ortadan kaldırmak, Kırmızı kan ipek geliştirmek, kan kılcal delik azaltmak.
Açıklamaları :
Ultrasonik fonksiyonu İnsan vücut yapma yumuşak ve çok küçük masaj cilde cep iken ısınma up fonksiyonu, kılcal insan vücudu kan dolaşımını teşvik, metabolizmayı hızlandırmak teşvik etmek beslenme malzeme absorbe, makine vücut savunma yeteneğini geliştirmek, activate cilt cep, bastırmak mikrop doğurmak.
Ultrasonik titreşim kez milyonlarca başına ikinci, çözmek için kırışıklık cilt yaşlanma siyah jant göz cilt sorunları gibi bu ile renkli olabilir vazokonstriksiyon yapmak, geliştirilmiş etkinlik formu güçlü bir tamamlayıcı proteini lif organizasyon, etkin bir sorunu çözmek ev enstrüman güç küçük, kötü etkisi. Ev enstrüman etkisi en iyi ev güzellik enstrüman olarak kabul edilmektedir.
Bir makine olabilir tamamen karşılamak günlük cilt bakımı için hassas cilt kırışıklık ince yüz temizleyici özü beyazlatma ithalat çoklu ihtiyaçlarını.
Özellikler :
Renk : beyaz
Boyutu : 165*63*63mm
Çıkış gücü : 10 w
Çıkış gerilimi : DC 24 v
Frekans : 50-60 hz
Fiş tipi : ABD fiş, AB fiş
Paket içeriği :
1 x Ana Makinesi
1 x Güç Kaynağı Kablosu
1 x Çince-İngilizce Kullanım kılavuzu
Notlar :
Izin lütfen 0-2mm hata nedeniyle manuel ölçüm, anlayışınız için teşekkürler.
Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Anlamak lütfen, teşekkür ederim!
-24.26/set-6.30/set-23.05/piece-2.69/set

Temel Özellikleri

renk:
US Plug, EU Plug
Marka Adı:
QIAOYAN
malzeme:
Plastik
Yanlış Kirpik Craft:
Makine Halısı
:
,
Birindeki katılımlar