.

.

Dimollaure Sığla uçucu yağ doğal Anti aging Kırışıklık cilt elastikiyetini geri denge gres Kaldırmak koku dropshipping

Dimollaure Sığla uçucu yağ doğal Anti aging Kırışıklık cilt elastikiyetini geri denge gres Kaldırmak koku dropshipping

₺ 3.06
₺ 5.56

Malların miktarı
Emre için Kİ

-47.79/piece-9.82/piece-10.00/piece-9.82/piece-9.82/piece-47.79/piece-9.82/piece-10.00/piece Dimollaure Sığla uçucu yağ 10 ml doğal Anti aging Kırışıklık cilt elastikiyetini geri denge gres Relax koku Kaldırmak Ürün Etkinliği : Sığla uçucu yağ çıkarılan sığla reçine, sızar sıcak ve saf ahşap aroma, ama aynı zamanda bir dokunuş ortaya meyve, hissediyorum asla dinlenmek ve yatıştırıcı.Kökenli Orta Doğu Lübnan ve İran, son ağaçları nedeniyle kötüye, kaynak yavaş yavaş az, sığla uçucu yağ son derece pahalı koku ek olarak ahşap tütsü, hala bir ile küçük meyve parfüm, yükseklik, gibi zeytin ağaçları, uçucu yağ rengi açık sarı Cilt etkisi
1. anti-aging : cilt yeni hayat verebilir, ince çizgileri seyreltin, mükemmellik pürüzsüz kırışıklık etkisi, gerçek cilt bakım ürünleri.
2. kompakt geliştirmek için : cilt elastikiyetini geri, gözenekleri sıkın, gevşeme geliştirmek.Onun büzücü özellikleri de denge yağlı cilt.
3. kuru geliştirmek, iltihaplı, hassas cilt, yara, travma, ülser ve iltihabı etkilidir.
Psikolojik etkisi
Sızar sıcak ve saf ahşap aroma, ama aynı zamanda bir dokunuş ortaya meyve, insanlar breathe derinleşen yavaş aşağı, dinlenmek ve yatıştırıcı yoktu hissediyorum, insanlar hissediyorum pürüzsüz, böylece ruh geliştirilmiş ve barış.Bu yatıştırmak için ama bazı taze rol, anksiyete yardımcı olabilir ve takıntılı geçmiş zihin durumunu.
Yatıştırmak için huzursuz kalp : sütlü uçucu yağ damlaları banyo banyo veya damla aroma fırın fümigasyon, inhalasyon hava kokulu elemanları, zihin arındırmak, sabırsızlık rahatlatmak için, hayal kırıklığı, üzüntü ve diğer olumsuz duyguları.Huzursuz zihin yatıştırmak olabilir, insanlar sakin hissediyorum, ve yardım meditasyon.
Birden kullanır : (1) yüz Bakımı Almak 2-5 damla uçucu yağ ilave toner veya losyon veya krem için günlük yüz bakımı
(2) saç Bakımı
5 saç yıkamak için su içine düşer, veya damla içine şampuan ve saç kremi kullanılan, veya doğrudan
Masaj kafa derisi
(3) tüm Bady Bakımı Almak 4-6 damla uçucu yağ vücut masaj kremi katılmak için vücut masaj (4) çevre Bakımı Bu ortamda parfüm sprey olarak olabilir (5) banyo ve Spa Uçucu yağ, uygun miktarda ekleyebilirsiniz, küvet banyo için 15-20 dakika, böylece vücut rahat olabilir (6) ayak Bakımı Almak 3-6 damla uçucu yağ içine sıcak su, ayak ıslatın 10-15 dakika, stres rahatlatmak, kan dolaşımını teşvik, fiziksel uygunluk (7) aromaterapi gargara Almak 2-3 damla içine uçucu yağ su, gargara 10-15 saniye, kötü nefes kaldırmak, ton taze tutmak (8) aromaterapi Içinde aromaterapi enstrüman ekleyerek 5-6 damla uçucu yağ, hava arındırmak olabilir, yatıştırıcı gevşeme

Temel Özellikleri

NET WT:
30ml, 10ml
öğe Türü:
esansiyel Yağı
Esansiyel Yağ Tipi:
Bileşik Essential Oil
Sertifika Numarası:
201710669
GZZZ:
YGZWBZ
Belgelendirme:
GZZZ
bileşen:
Frankincense essential oil
Marka Adı:
Dimollaure
Ülke/Bölge Imalatı:
Çin
Model Numarası:
DM-1076
used for:
SPA BODY Massage,Aromatherapy,Skin care,hair care
Apply skin:
Suitable all kinds of skin
Shelf life:
3 years
use for 1:
humidifier Essential oil diffuser FOOT BATH
Quality:
Top-quality
use for:
DIY Matching fragrance
Birindeki katılımlar