.

.

6 paketi maksimum ekran kapsama koruyucu 2.5D temperli cam tam kapak Film için Samsung Galaxy İzle (42mm) aksesuar 10Aug 23

6 paketi maksimum ekran kapsama koruyucu 2.5D temperli cam tam kapak Film için Samsung Galaxy İzle (42mm) aksesuar 10Aug 23

₺ 4.18
₺ 5.89

Malların miktarı
Emre için Kİ

-26.09/piece 6 paketi 2.5 D temperli cam ekran koruyucu tam kapak Film için Samsung Galaxy İzle (42mm) Ana özelliği : Samsung Galaxy İzle (42mm) ekran koruyucu özel olarak tasarlanmış hassas lazer kesim teknolojisi kullanarak için teklif maksimum ekran kapsama. Otomatik yapıştırma yüksek kaliteli antistatik adsorpsiyon filmi, ürün yapıştırma yapmak ve ayırma basit, kullanımı kolay. Otomatik olarak bağ ekran. Yüksek hassasiyet cam güçlü silikon yapıştırıcı ile arkasında kaplı kurulum kolaylaştırır ve takılır sıkıca filmi dokunmatik ekran hassasiyetini etkilemez şekilde Ultra-yüksek ışık geçirgenliği : (98% veya daha fazla geçirgenliği) optik geçirgenliği sınıf, ultra-düşük yansıma, yüksek şeffaflık. Yüksek sertlik cam malzeme sonra yüksek temperli çelik işleme, yüzey sertliği 9 h, darbe dayanımı, güçlü, kolay değil çizikler. Prim ince 0.3mm 2.5 D yuvarlak kenarları balistik temperli cam ekran koruyucu, 9 H sertlik, çizilmeye dayanıklı, korumak ekran çizilmelere ve damla, son derece dayanıklı. Şartname : Cihaz tipi : temperli cam ekran koruyucu Gurad Film. Uyumlu cihaz : Samsung Galaxy İzle (42mm) akıllı izle. Renk : şeffaf Kalınlığı : 0.3mm Net ağırlık : yaklaşık. 1g Özelliği : temperli cam Paket içerir : 6 x 2.5 D temperli cam ekran koruyucu tam kapak Film için Samsung Galaxy İzle (42mm) 1. Can size Toptan ve damla nakliye Sipariş yapmak?
toptan ve drop shipping hem karşıladı. ve normalde biz parsel üzerinde hakkımızda herhangi bir bilgi bırakın olmaz.
2. how izleme bilgi alabilirsiniz?
izleme bilgi mevcut olacak sonra 5-10 gün içinde sevk bu oldu. izleme bilgilerini sorunları varsa lütfen bize ulaşın.
3. what eğer arızalı ürün veya koruma zaman içinde ürün almazsanız?
aldığınız ürünler ile memnun değilseniz veya bunu almazsanız, lütfen bunu aldıktan kısa sürede bizimle irtibata bir anlaşmazlık açmadan önce. biz en iyi çözümü verecek.
4. herhangi bir gümrük vergisi var Mı?
genellikle biz gümrük vergisi önlemek için minimum değer ilan edecek. ama nedeniyle farklı ülkelerde farklı politikalar, orada olabilir gümrük vergi alıcı tarafından ödenmesi gerekmektedir.


Temel Özellikleri

Application Age Group:
Erişkin
Marka Adı:
HIPERDEAL
tip:
ekran koruyucuları
dil:
Protector Film
fonksiyon:
Protector Film
Uygunluk:
For Samsung Galaxy Watch (42mm)
relate 1:
For Samsung Galaxy Watch (42mm) Tempered Glass
relate 2:
For Samsung Galaxy Watch (42mm) screen protector
relate 3:
protector film for Samsung Galaxy Watch (42mm)
relate 4:
for Samsung Galaxy Watch (42mm) accessories
relate 5:
for Samsung Galaxy Watch (42mm)protector film
relate 6:
for Samsung Galaxy Watch (42mm) Tempered Glass Film
relate 7:
for Samsung Galaxy Watch (42mm) Protector Gurad Film
relate 8:
Smartwatch screen protector
relate 9:
Front film is anti-shatter & anti-scratch
relate 10:
Tempered film for Samsung Galaxy Watch (42mm)
Birindeki katılımlar