.

.

45*150 cm Yüksek kalite Siyah metalik metal mesh pullu perdeler için kumaş seksi kadın akşam elbise masa örtüsü mayo Cosplay

45*150 cm Yüksek kalite Siyah metalik metal mesh pullu perdeler için kumaş seksi kadın akşam elbise masa örtüsü mayo Cosplay

₺ 31.83
₺ 33.50

Malların miktarı
Emre için Kİ

45*150 cm Yüksek kalite Siyah metalik metal mesh pullu perdeler için kumaş seksi kadın akşam elbise masa örtüsü mayo Cosplay Altın Gümüş siyah kaplamaRenk metal örgü en yaygın renk biz giysiler için kullanılır, giyim, ayakkabı, çanta.. Fantastik Görünümlü!! Biz gerekli boyut tarafından yapılan, gibi 1 metrekare, 20 kare metre.. veya 1 metre genişlik ve 3 metre uzunluğu ile, burada herhangi bir boyut avaiable olduğunu. Pls özel gereksinimi için bize ulaşın.
Bu Metal örgü olarak kullanılabilir giyim, moda, ayakkabı, çanta aksesuarları..
-
Bu fiyat alabilirsiniz öğeleri aşağıda bilgi :
Boyutu : 3mm veya 4mm pul alüminyum metal örgü. her adet boyut 1.5 yard uzunluğu ve 0.45 yard genişliği geliyor, inç bu 20 "genişliği ve 60" uzunluk.
Renk : Siyah
Miktar : 1 pcs, her adet boyut 20 "* 60" (1.5 yard uzunluğu ve 0.45 yard genişliği, bu 150*45 cm). 3mm metal örgü ile farkı ve 4mm metal örgü, 3mm ile daha küçük sequins ile karşılaştırmak 4mm. 3mm ve 4mm pul çapı anlamına gelir. pul daha küçük, kumaş daha yumuşak. Not : Renkler biraz değişebilir dayalı monitörler. Biz renkleri göstermek için elimizden geleni yakın gerçek ürün. Ancak, hafif farklılıklar olabilir. Kesinlikle renk gereksinimleri varsa bizimle kontrol edin satın almadan önce.

Temel Özellikleri

boyut:
3mm, 4MM
genişlik:
45*150cm
özellik:
Aşınma Dirençli
teknik:
spor
Ürün Tipi:
Diğer Kumaş
tip:
Decor
stil:
Mesh
nonwoven Teknikleri:
Metallic
malzeme:
Metal
örme Türü:
Metal
model:
Sequin
Birindeki katılımlar