.

.

5A DC-DC Adım Aşağı Buck Dönüştürücü Regülatörü Da Lityum pil şarj cihazı Modülü CC CV Güç Trafo USB LED Dijital Voltmetre

5A DC-DC Adım Aşağı Buck Dönüştürücü Regülatörü Da Lityum pil şarj cihazı Modülü CC CV Güç Trafo USB LED Dijital Voltmetre

₺ 2.57
₺ 2.85

Malların miktarı
Emre için Kİ

5 A DC-DC Adım Aşağı Buck Dönüştürücü Da Lityum pil şarj cihazı Modülü CC CV Güç Voltaj Regülatörü ile USB LED Dijital Voltmetre 1. eğer ürün kullanın, modül giriş ve çıkışları için zemin izole edilebilir.
2. USB çıkış gerilimi ile tutarlı modülü, değil bir sabit 5 V çıkışı. Zaman şarj için dijital ekipman emin olun, USB çıkış gerilimi 5 V.
3. bazı müşteriler raporu : "modül ayarlamak çıkış gerilimi giriş gerilimi her zaman eşit olduğunu. "karşılaşırsanız zaman bu sorunu, dönme yönünün tersine lütfen "gerilim potansiyometre" 10 tur veya daha fazla, daha sonra çıkış gerilimi ayarlayabilirsiniz modülü kullanmak. Çünkü fabrika varsayılan çıkış gerilimi yaklaşık 20 V.
Özellikler :
1. giriş gerilimi aralığı : 5-36 V DC
2. çıkış voltaj aralığı : 1.25-32 V DC ayarlanabilir
3. çıkış akımı : 0-5 A
4. çıkış gücü : 75 W
5. yüksek verimlilik kadar 96%
6. dahili termal kapatma fonksiyonu
7. dahili akım sınırı fonksiyonu
8. Built çıkış kısa koruma fonksiyonu
9. giriş ters polarite koruması : Yok (gerekirse, yüksek akım diyot ile seri giriş).
10. L x W x H = 68.2 × 38.8 × 15mm
11. ağırlık : 39g
Uygulama :
1. kullanımı gibi bir adım aşağı modülleri ile aşırı akım koruma
(1)Sağ düğme ayarlamak böylece "OUT" LED işıklı, dijital metre çıkış gerilimi değeri gösterir, "gerilim potansiyometre ayarlamak" böylece çıkış gerilimi ulaşır istediğiniz değeri.
(2)Sağ düğme ayarlamak böylece Dijital metre çıkış akımı değeri gösterir; Tel kısa çıkış terminali, daha sonra "akım potansiyometre ayarlamak" böylece çıkış akım önceden belirlenmiş bir aşırı akım koruma değeri ulaşır. (Örneğin, Dijital metre 4 A görüntüler mevcut değeri, daha sonra kullanabilirsiniz modülü için bir maksimum akım 4 A)
(3)Bağlı yük.
2. pil şarj cihazı olarak kullanmak
(1) akü voltajı şamandıra gerekir emin olun ve şarj akımı; (eğer lityum parametreleri 3.7 V/2200 m Ah, daha sonra şamandıra gerilimi 4.2 V, maksimum şarj akım 1 C, yani 2200m A)
(2) hiçbir-yük koşulları altında, "Gerilim potansiyometre ayarlamak" böylece çıkış gerilimi şamandıra gerilimi ulaşır; (eğer 3.7 V şarj edilebilir lityum pil, çıkış gerilim 4.2 V ayarlanabilir)
(3) sağ düğme ayarlamak böylece Dijital metre çıkış akımı değeri gösterir; tel kısa çıkış terminali, daha sonra "akım potansiyometre ayarlamak" böylece çıkış akım ulaşır önceden belirlenmiş bir Şarj akımı değeri.
(4) şarj dönüş lambası akım fabrika varsayılan 0.1 kat şarj akımı; (pil şarj sırasında akım yavaş yavaş azalır, eğer şarj akım ayarı 1 A olduğunu, sonra ne zaman şarj akımı daha az 0.1 A, mavi ışıklar kapalı, yeşil ışık, pil fullycharged anlamına gelir)
(5) bağlı pil şarj.
(1,2, 3,4 gibi adımlar : Çıktı yüksüz, pili)
3. LED sabit akım sürücü modülü olarak kullanmak
(1) "gerilim potansiyometre ayarlamak" böylece çıkış gerilimi ulaşır istediğiniz değeri.
(2) sağ düğme ayarlamak böylece Dijital metre çıkış akımı değeri gösterir; tel kısa çıkış terminali, daha sonra "akım potansiyometre ayarlamak" böylece çıkış akım ulaşır önceden belirlenmiş bir LED çalışma akımı.
(3) bağlayın LED, çalışma.
(1,2 gibi adımlar : Çıktı yüksüz, bağlamak LED)
Voltmetre ve ampermetre kalibrasyon yöntemi :
Modülü ile manuel kalibrasyon fonksiyonu can doğru ekran hassas gerilim ve akım, eğer düşünüyorum akım gerilim ve akım doğruluk gereksinimlerini karşılamak için, aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmek değil yapmak.
(1) çıkış gerilimi kalibrasyon adımları
Adım 1, Sağ düğme ayarlamak böylece "OUT" LED işıklı, dijital metre çıkış gerilimi değeri gösterir; fazla için sağ tuşuna basın 2 saniye, yayın, dijital metre ve "OUT" LED yanıp söner senkronizasyon böylece girmek çıkış gerilimi kalibrasyon modu.

Temel Özellikleri

çıkış Frekansı:
Step Down Buck Converter
çıkış Akımı:
Step Down Buck Converter
Model Numarası:
Step Down Buck Converter
çıkış Gücü:
100W - 51
Marka Adı:
diymore
tip:
DC / AC Çeviriciler
is_customized:
Evet
çıkış Tipi:
Tek
ağırlık:
Step Down Buck Converter
boyut:
Step Down Buck Converter
Birindeki katılımlar