.

.

Araba Kapı Pedalı Kanca Ayak Pedalı Katlanır Çatı Pedalı Emniyet Çekiç Araç portbagaj Yardım Malzemeleri Destek Dropship

Araba Kapı Pedalı Kanca Ayak Pedalı Katlanır Çatı Pedalı Emniyet Çekiç Araç portbagaj Yardım Malzemeleri Destek Dropship

₺ 12.14
₺ 14.99

Malların miktarı
Emre için Kİ

AdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetÖzellikleri
1. araba pedalı yapılır yüksek kaliteli, dayanıklı alüminyum alaşımlı malzeme. Çoğu marka ve modelleri araba için uyum. Suv ile uyumlu, arabalar, araçlar, vb.
2. özel kaymaz yüzey, güvenli. Katlanabilir, kolay kullanımı ve taşıması. Dayanıklı Araba Kilit Mandalı : dayanıklı ve güçlü alüminyum alaşım, bu kapı ağırlık £ 550 kadar destekleyebilir ve girebilirsiniz araba çatı veya çerçeve.
3. araba yardımcı bir güvenlik çekiç pedalı işlevi vardır, güçlü bir aracı olarak kullanılabilir için öz-kurtarma acil bir.
4. bir aşınma eklemek ped hasar veya çizilmemesi önlemek için araba. Kaymaz tasarım sağlar olmayan bir sürgülü sırt tasarımı sağlayan ek kavrama ve yeterli sürtünme sağlar.
5. bu pedalı ile, kolayca araba girmek çatı veya yerleştirmek için raf büyük öğeler. Yolculuk yapmak daha uygun. Tüm boyutları için uygun ayak, ve yapılabilir, katlanmış ve saklanan.
Ürün parametreleri
Malzeme : kauçuk + alüminyum alaşım
Boyutu : yaklaşık 15*7.5*2 cm/5.91*2.95 * 0.78in
Ağırlık : yaklaşık 300g
Renk : gri

Temel Özellikleri

Harici Test Sertifikasyon:
CE
Ürün Uzunluk:
15
Ürün Genişlik:
10
Ürün Yükseklik:
5
Ürün Ağırlığı:
270
öğe Türü:
Fastener & Clip
Malzeme Türü:
alloy
Birindeki katılımlar