.

.

Resimler 5D İğne Diy Boyama Çapraz Dikiş Pembe Gül Elmas Nakış Çiçek Dikey Baskı Yuvarlak Matkap Ev Dekor

Resimler 5D İğne Diy Boyama Çapraz Dikiş Pembe Gül Elmas Nakış Çiçek Dikey Baskı Yuvarlak Matkap Ev Dekor

₺ 3.63
₺ 4.60

Malların miktarı
Emre için Kİ

5 D İğne Diy Elmas Boyama Çapraz Dikiş Pembe Gül Elmas Nakış Çiçek Dikey Baskı yuvarlak Matkap Ev Dekor100% Marka Yeni ve Yüksek Kalite!Bu 5d elmas nakış, çiçekler out diamonds doldurun gerekir. Öğeler dahil : 1. yeterince reçine elmas.2. A4 Modeli HD çizimleri (dahil çizimleri, renk masa)3. klibi için kullanılan sakız matkap cımbız, plastik tepsi. Özelliği : Çerçeve : HayırDesen Türü : ÇiçekTarzı : AvrupaFormu : Üç-boyutluMalzeme : ReçineKullanımı : ResimleriYapıştırma Alanı : KısmiElmas Şekli : YuvarlakTuval Ambalaj Yöntemi : SıvamışDış Ambalaj : Kağıt ÇantaRenk sayısı : 1-30Boyutu : 57 X32 cmTürleri : 5 D Elmas Nakış Gül çapraz Dikiş Gül Uyarı : tüm boyutu elle ölçülür, yani izin lütfen 1-3 cm farklılık Ürün hakkında : 1. hakkında detaylar ürün şekilAşağıdaki resimler ayrıntıları ürün rakam olacak,Gerçek, sahibi oldu değil bitmiş ürün şekil,Alıcı referans için! Teşekkür ederim2. ambalaj hakkında : Biz daha iyi korumak kırışık gelen resim,Biz inci bar kaydırma formları kabul. Inci bar boyama destekleyici bir rol oynar,Resmi neden olmaz kırışıklık. Bu zarar vermez, emin alışveriş dinlenme.Şimdiye kadar, hiçbir müşteriler yansıtmaktadır çizikler.3. macun elmas : 1. açık ürün paketi, renk göre dizilmiş elmas ve organize tüm araçları.
2. zaman başlangıç, sadece ihtiyacınız asansör küçük bir parçası serbest kağıt, diğer bölgesel yapışkan toz etkileyen önlemek için
3. elmas yapıştırın karşılık gelen ızgara (göre seri numarası).
4. The elmas Macun sonra olmak tamamlandı, hangi yapar elmas yapıştırma yüzeyi daha katı. Bu adım sonra, sizin iş yapılır!

Temel Özellikleri

boyut:
31X57cm
kullanım:
Paintings
stil:
pastoral
malzeme:
Reçine
desen Türü:
Manzara
elmas Şekli:
Kare
form:
Üç - boyutlu
yapıştırma alanı:
kısmi
dış ambalaj:
kağıt torba
tuval ambalaj yöntemi:
katlanmış
çerçeve:
Hayır
renk sayısı:
45 üzerinde
Marka Adı:
Megayouput
Birindeki katılımlar