.

.

LBKAFA Jaws Flex Araba Vantuz GoPro için Esnek Gooseneck Dağı Tutucu Hero 6 5 4 3 + SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6 SJ7 SJ8 XIAOYI

LBKAFA Jaws Flex Araba Vantuz GoPro için Esnek Gooseneck Dağı Tutucu Hero 6 5 4 3 + SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6 SJ7 SJ8 XIAOYI

₺ 7.59
₺ 7.99

Malların miktarı
Emre için Kİ

açıklama :
vantuz ön cama veya out kolu güvenli bağlar ile yan pencere. güçlü Vantuz kamera sallamak olmaz yapar, kaydedebilirsiniz böylece endişesi olmadan net bir video kamera düşme. uygulanabilir araç cam cam ve pencere yanı sıra, temiz ve pürüzsüz düz yüzeylere kir olmadan.
emiş Kupası Araç Montaj Tutucu ön cama veya pano ile hiçbir kalıntı geride bıraktı. yeniden sıcak su ile montaj altındaki yıkayarak ve icar hava kuru.
esnek yükseltilmiş 4-section tasarım artar daha çekim açıları viraj, sizin için herhangi bir açı kayıt sağlamak. sadece büküm ve bir çeyrek çevirin sağa çevirin kilit hissediyorum gibi yerine tıklayın, sağ parmaklarınızın altında.
yaşam bakmak ile farklı bir bakış gelen gibi eğer bu vantuz monte eylem kamera dağı herhangi olmayan gözenekli amaçlı. esnek Gorilla Pod Kol manevralar istediğiniz 360 derece açı almak icar, atış için ihtiyacınız.
tüm Git Pro Hero Kameralar ile uyumlu : Hero6, Hero5, Hero5 oturumu, Hero4, Hero3 +, Hero3, Hero2, Hero1, en eylem kameralar ve cep telefonu.
süper hafif kaliteli plastik malzeme.
paket Içeriği :
1x Hücre Telefonu için Dağı
1x Ayarlanabilir Kaz Dağı
1x Tutuşunu Toka
1x Vida

Temel Özellikleri

Model Numarası:
ZD016
Uyumlu Eylem Kamera Marka:
SONY,EKEN,GoPro,Sjcam,NIKON,Garmin,SOOCOO
Marka Adı:
LBKAFA
malzeme:
PC
bohça:
paket 1
tip:
Eylem Kamera Aksesuarları Kitleri
Uyumlu Eylem Kamera Marka:
YI
Birindeki katılımlar