.

.

Paslanmaz çelik düdük için eğitim kuşlar

Paslanmaz çelik düdük için eğitim kuşlar

₺ 0.87
₺ 1.50

Malların miktarı
Emre için Kİ

AdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdet Ürün parametre :
1. boyutu : yaklaşık 4.5*2 cm/1.77*0.79 inç
2. malzeme : paslanmaz çelik Ürün özellikleri : 1. bu kuşlar eğitim düdük tren veya yaklaşım kuşlar için en iyi cihaz olduğunu kırılgan ve pürüzsüz ve ince ses ile.
2. basıncı rahatlatmak için kullanılabilir ve can sıkıntısı kuş eğitim yoluyla ve alay ederken iletişim hissediyor. Pet kuş sağlık için iyidir zihinsel ve fiziksel olarak.
3. kuşlar için uygundur.
Kullanım yöntemi :
1. ihtiva düdük derin içbükey end sizin ağız sıkıca. Ve nefes ve darbe hızla.
2. eklemek için zevk, kazmak için deneyebilirsiniz delik düdük sizin dil ile ileri geri üfleme zaman. Daha sonra ses farklı sesleri verilecektir, sadece gibi kuş singing.
3. istediğiniz zaman dışarı darbe bazı ayar veya bazı müzik, darbe olabilir göreli hava akımı ağzınızda sizin dil yardımı ile.
Eğer bizim ürünleri gibi, hiçbir tereddüt ile bana bir beş yıldızlı geribildirim bırakın lütfen ~ Destek bize en iyi hediye olacaktır! Herhangi bir sorun, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz ilk anda size en iyi çözümü sağlamak! Satıcı hizmet Eğer 60 gün içinde satın alınan değil var, eğer sipariş tamamlanmadan önce tam bir geri ödeme talep edebilirsiniz (zaman tıklayın "sipariş alındığını onaylamak "veya aşmak onay programı).Eğer aldığınız ürün açıklanan ya da düşük kaliteli, satıcı vaat sipariş tamamlanmadan önce iade edebilirsiniz (zaman aldıktan 'Confirm tıklayın, 'seçin veya aşmak onay programı) ve tam bir geri ödeme almak.Iade nakliye maliyeti sizin tarafınızdan ödenecektir.Alternatif olarak, ürün tutmak için seçin ve bir geri ödeme miktarı müzakere doğrudan satıcı ile.

Temel Özellikleri

boyut:
L
Marka Adı:
noroomaknet
Tipi:
Kuşlar
malzeme:
Stainless steel
function:
training birds
Effect:
relieve pressure
Birindeki katılımlar