.

.

Çiçekler Yapraklar Hayvanlar Için Şablonlar Boyama Scrapbooking Damga Kek Dekorasyon Aracı Kabartma Kağıt Kartları Albümü DIY El Sanatları

Çiçekler Yapraklar Hayvanlar Için Şablonlar Boyama Scrapbooking Damga Kek Dekorasyon Aracı Kabartma Kağıt Kartları Albümü DIY El Sanatları

₺ 1.21
₺ 1.61

Malların miktarı
Emre için Kİ

Çiçekler Yapraklar Hayvanlar Için Şablonlar Boyama Scrapbooking Damga Kek Dekorasyon Aracı Kabartma Kağıt Kartları Albümü DIY El Sanatları toptan ve drop shipping hem karşıladı?
toptan için, biz teklif indirim veya ücretsiz express kargo gelmesi 5-10 gün sürer sadece.
drop shipping için, biz müşterilerinize mal gönderebilir doğrudan ve isterseniz bizimle hakkında bilgi bırakın olmaz için.
nasıl benim parsel izleyebilir?
eğer senin kullanarak aşağıdaki web sitesinde parsel izleyebilirsiniz takip numarası : www.17track.net/en (açmak için tarayıcı kopyalanan)
ne zaman satın koruma zaman tükeniyor yapabilirim?
eğer satın alma koruma zaman tükeniyor, lütfen bize ulaşın ve biz bunu uzatmak için yardımcı olabilir. yani paranızı olmaz benim gidinhesabı.
herhangi bir gümrük vergisi var mı?
genellikle biz gümrük vergisi önlemek için minimum değer ilan edecek. ama nedeniyle farklı ülkelerde farklı politikalar, orada olabilirbu gümrük vergisi alıcı tarafından ödenmesi gerekmektedir. böylece sipariş verirken bir mesaj bırakabilir istiyorum ne kadar değer hakkındabeyan etmek gibi.

Temel Özellikleri

kullanım:
dekorasyon
Model Numarası:
S20-S30
Tipi:
Standart Damga
malzeme:
Plastic
Birindeki katılımlar