.

.

Köpek Kedi Kulak Damla Kulak Temizleyici Doğal Formülü Kulak Temizleme Sıvı Için Temiz Sterilize Mücadele Bakteri

Köpek Kedi Kulak Damla Kulak Temizleyici Doğal Formülü Kulak Temizleme Sıvı Için Temiz Sterilize Mücadele Bakteri

₺ 3.64
₺ 4.99

Malların miktarı
Emre için Kİ

AdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdet Köpek Kedi Kulak Damla Kulak Temizleyici Doğal Formülü Kulak Temizleme Sıvı Için Temiz Sterilize Mücadele Bakteri

1 、 doğal formülü, hafif nemlendirici, evcil hayvanlar ücretsiz gelen kulak hastalıkları, temizle kulak kirini, kaşıntı ve kaldırmak tat, temizlik önlemek için kulak kanalı kulak koku.2 、 esas önlenmesi çeşitli kulak kanalı iltihabı, bakteri, mantar, ve sağırlık.
3 、 köpekler ve kediler için uygundur, erir kulak kanalı salgıları, iyileştirilmesi ve fonksiyonları vardır kulak kanalı çevre, temizlik, sterilizasyon, antibakteriyel, haşaratların öldürülmesi, büzücü ve kaşıntı rahatlatmak.
4 、 antibiyotikler ve hormonları içermez. Genç evcil kullanılabilir, gebelik sırasında ve laktasyon sırasında.
5 、 aktif yağ hızla tepki ile hücrelerini patojenik mikroorganizmalar aracılığıyla fiziksel penetrasyon ve hızla değiştirmek p H değeri patojenik mikroorganizmalar ve biyolojik aktivitesini yok patojenler, ve doğrudan öldürür.
Özellikleri :
1. doğal formülü, hafif nemlendirici, evcil hayvanlar ücretsiz gelen kulak hastalıkları, temizle kulak kirini, kaşıntı ve kaldırmak tat, temizlik önlemek için kulak kanalı kulak koku.
2. esas olarak çeşitli önlenmesi için kulak kanalı iltihabı, bakteri, mantar, ve sağırlık.
3. köpekler ve kediler için uygundur, erir kulak kanalı salgıları, iyileştirilmesi ve fonksiyonları vardır kulak kanalı çevre, temizlik, sterilizasyon, antibakteriyel, haşaratların öldürülmesi, büzücü ve kaşıntı rahatlatmak.
4. bu antibiyotikler ve hormonları içermez. Genç evcil kullanılabilir, gebelik sırasında ve laktasyon sırasında. (Aktif yağ hızla tepki ile hücrelerini patojenik mikroorganizmalar aracılığıyla fiziksel penetrasyon ve hızla değiştirmek p H değeri patojenik mikroorganizmalar ve biyolojik aktivitesini yok patojenler, ve doğrudan öldürür.)
Kullanıcı Rehberlik :
1. algılama : kontrol varsa kırmızı veya siyah köpeğin salgı kulak.
2. instilasyon : damla 3-5 damla kulak temizlik sıvı, masaj kulak tarafından el, kulak temizleyici tamamen dekontaminasyon etkisi izin.
3. silin : silin kulak ile bir pamuklu çubuk ve kurcalamak kulak balmumu dışarı.
4. temizleme : dökün kulak temizleyici pamuk üzerinde ve temiz köpeğin kulakları ile pamuk.
5. sallamak kulak : bu normal için köpekler için habitually sallamak onların kulaklar sonra damladı ile kulak temizleyici.
Parametreleri :
Ürün depolama : mağaza oda sıcaklığında ve ışıktan uzak, çocukların ulaşamayacağı yerleştirilir.
Kullanımı nesne : kedi ve köpek
Ürün özellikleri : 50 ml
Listesi :
1 * kulak temizleyici 50 ml


1) biz Alipay, Batı Birliği, TT. Tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir.2) ödeme 3 gün içinde yapılmalıdır.1. WORLDWIDE NAKLIYE. (Bazı ülkeler dışında ve APO/FPO) 2. Sonra zamanında işlenmiş siparişler ödeme verification.3. Biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. Sipariş adresi Nakliye address.4. MAÇ GEREKIR Gösterilen resimler asıl öğe değildir ve only.5. referans için vardır Eğer ödeme itibaren 30 gün içinde sevkiyat almadıysanız, lütfen bize ulaşın. Biz gönderi izlemek ve bir cevap ile en kısa sürede size geri. Hedefimiz müşteri memnuniyeti1. eğer 7 gün bize ve 30 gün tarihten itibaren geri dönmek için. Bu öğeyi senin elinde fazla 7 gün, bu kullanılan olarak kabul edilir ve BIZ SIZE PARA IADESI VEYA DEĞIŞTIRME. HIÇBIR ISTISNA vardır! Nakliye maliyeti hem satıcı ve alıcı tarafından ayı.1. arızalı ürün için 12 ay Üretici sınırlı Garanti (hariç öğeleri hasarlı ve/veya aldıktan sonra yanlış).

Temel Özellikleri

Marka Adı:
GoldCister
Birindeki katılımlar